top of page

Nabízené služby

Untitled

Pudrové obočí

Moderní metoda úpravy obočí, kdy lze dosáhnout velice přirozeného vzhledu i dramatičtejšího zvýraznění. Vystínováni (ombre efekt) je prováděno strojkem a dá se rozptýlit směrem ke kořeni nosu do ztracena. Výsledný efekt pak působí jako nalíčení pudrovými stíny.

Pudrové obočí je vhodné i pro mastnější nebo povadlejší plet´. 

Lze sním překrýt i starý permanent, ale stínování nebývá tak výrazné.

Tvar oboči konzultuji s každým individuálně a vždy vám ho vyměřuji na míru podle morfologie vaší tváře. Výdrž je cca 3-4 roky, obnova barvy je doporučována po 1,5-2 letech. 

Tetování rtů

Jedná se o zvýraznění tvaru a barvy vašich rtů. Pomoci, tetování lze vyrovnat drobné asymetrie, sjednotit barvu. Rtům se dodá sytější barva, skryjí drobné pigmentace, jizvičky nebo světlejší místa. Rty lze vystínovat celé, nebo pouze lehce prostínovat. Výdrž mezi 2-4 roky, podle typu pleti, věku, rychlosti metabolismu. Metoda je téměř bezbolestná a bez velkých otoků. 

Untitled
Untitled

Oční linky

Oční linky v řasové linii představují ideální volbu pro klientky, které hledají přirozené zvýraznění řasové linie. Před aplikací nesmí být umělé řasy. 

Microblading

Nejpřirozenější z metod permanentního makeupu k úpravě vašeho obočí. Obočí se tvoří jemnými řezy, vlásek po vlásku, pomocí speciální čepelky. Řez je pouze povrchový a tím je zajištěna maximální šternost k vaší pokožce. Metoda není vhodná pro velmi problematickou pleť ani pro pleť zralou. 
Lze udělat pouze microblading pro naprosto přirozený vzhled nebo doplnit stínováním a tím docílit výraznějšího efektu.

099DBDFC-1757-459A-9B44-141EC6EB1323.jpeg
Untitled

Hairstrokes

Hairstrokes neboli strojové chloupky je jednou z nejnovějších a také nejnáročnějších technik úpravy obočí za použití vzhledu chloupků. Celé obočí se narozdíl od microbladingu tetuje strojkem a i díky tomu dobře chytá i na problémovější pleti. Strojkem lze také dosáhnout nejrealističtějšího vzhledu chloupků. Chloupky nejsou všude stejně silné a mohou se překřižovat stejně jako u naturálního obočí. Tato technika se vyznačuje vzdušnými a přirozenými designy a není proto moc vhodná pro zákaznice co preferují velmi tenké obočí. Obočí se tvoří vždy individuálně, na míru každé klientce a to od zákresu formy/tvaru až po design chloupků. 

Nabízené služby: My Services
bottom of page